Výstavba lanového centra „PAVOUK“

Příhlášení

Email: Heslo:

Jste zde poprvé? Zaregistrujte se ZDE. Zapomněli jste Vaše heslo?

 
Soubory závěrečné zprávy
Soubory se závěrečnou zprávou nebyly dosud do systému vloženy.

Komentáře
celkem
12

Město Humpolec v rámci rozšiřování sportovní nabídky ve Sportovním areálu v ul. Okružní uvažuje o výstavbě lanového centra „PAVOUK“. V současné době je zpracována studie lanového centra na pozemku p.č.2106/30.Uvažovaný typ je vhodný pro sportovní využití široké veřejnosti, pro rodiny s dětmi školního věku a organizovanou mládež.

Odhadované náklady jsou 2 mil. Kč, přičemž je možnost i případné dostavby některých atrakcí. V současné době je na tuto aktivitu získána dotace ve výši 200 000,- Kč od Kraje Vysočina. Celý areál bude uzavřen dostavbou parkových úprav nad sportovním areálem..

Rádi bychom znali Váš názor!


 Otevřeno ke komentování od
 19.07.2011 - 30.09.2011
 
Přílohy

Studie územního využitíNávrh využití - Lanové centrum Humpolec 
Komentáře
veřejné: 4 | neveřejné: 8

Pavouk?

Navazuji již na předchozí názory a musím konstatovat, že toto centrum by dle mého mělo v Humpolci využití. Nesouhlasím s tím, že tato lokalita by byla špatná. Ze studie jsem vyrozuměl, že je třeba přítomnost proškolené obsluhy a umístění v centru "dění" města by bylo spíše na škodu. Také je tato aktivita vhodná spíše pro organizované skupiny a tyto si dopravu jistě zařídí. Rád bych však viděl nějakou studii, která by uvažovala tento sportovní komlex jako celek a nastavila podmínky tak, aby i široká veřejnost mohla využívat městská sportoviště ve volném čase. S tím souvisí i základní vybavenost místa, toalety, občerstvení, atd.. Lezecká stěna, která je uvažována ve II. etapě by jistě byla hojně navštěvována i lezci z Humpolce, není jich tu málo. V neposlední řadě se jedná i o propagaci Humpolce v regionu a pokud bude o sportoviště dobře postaráno nemám s ním problém. Finančně není projekt přehnaný a město jistě peníze najde. Hurá do stavby.

Vložil: Miroslav Samek (ověřován/a Humpolec  ) 2011-08-17 20:58:46

vyhozene penize

Pavouk je super prolezacka pro deti, jedna z nejzabavnejsich a nejoblibenejsich. Urcite souhlasim s jeho vybudovanim v Humpolci, ale uvedena lokalita je nestastne zvolena. Do techto mist decka sama ani s maminkami nechodi, je to odevsad daleko. Urcite by bylo lepsi to vybudovat u nejakeho deckeho hriste kam chodi prckove, nez vedle hokejove haly na samem konci mesta,kam "nepachne ani noha". Obavam se aby to nebyly vyhozene penize. Ptal se nekdo maminek a spuntu, kde by to chteli mit?

Vložil: Martin Ruzicka (registrován/a Humpolec  ) 2011-08-17 14:52:39

PAVOUK

Perfektní nápad! Myslím, že by o to v Humpolci mezi mladými lidmi mohl být zájem - sportovišť není nikdy dost!

Vložil: Lucie Časarová (registrován/a Humpolec  ) 2011-08-17 08:16:54

"Pavouk" - super nápad!

Myslím, že se jedná o skvělý nápad jak rozšířit možnosti sportovního vyžití v Humpolci - nabídka bude určitě lákavá i pro školy (tělesná výchova, soutěže), firmy (teambuilding), sportovce z okolních obcí i pro turisty, kteří dnes netouží jen po památkách, ale i po aktivním trávení volného času.

Vložil: Martina Rojková (registrován/a Kraj Vysočina  ) 2011-08-17 08:03:36