STEZKA PRO IN-LINE BRUSLAŘE

Příhlášení

Email: Heslo:

Jste zde poprvé? Zaregistrujte se ZDE. Zapomněli jste Vaše heslo?

 
Soubory závěrečné zprávy
Soubory se závěrečnou zprávou nebyly dosud do systému vloženy.

Komentáře
celkem
15

Město Humpolec má vypracovanou studii pro možnou výstavbu in-line stezky pro bruslaře. Umístění této stavby by mohlo být v prostorách vodní nádrže HADINA a dostihového závodiště PODKOVY.

V současné době jsou zpracovány dvě studie, krátká a dlouhá varianta:

Přičemž dlouhá varianta má několik úskalí, tím největším úskalím je velké množství majitelů pozemků, přes které by případná stezka vedla a rovněž zásah do prostor dostihového závodiště Podkovy.

Součástí stezky by bylo vybudování i menšího ohraničeného prostoru dětského hřiště.
 Otevřeno ke komentování od
 09.08.2011 - 30.09.2011
 
Přílohy

Rozpočetorientační rozpočet nákladů stavby
Návrhy řezůšířkové varianty dle ČSN 73 6110
Situace KNsituační výkres - katastrální mapa
Situace Ortofotosituační výkres - ortofotomapa 
Komentáře
veřejné: 5 | neveřejné: 10

Výborný nápad!

Dobrý den, souhlasím s výše uvedenými připomínkami a vybudování inline stezky se mi jeví jako výborný nápad, Vysočina je krásná a bylo by moc příjemné projíždět okolím Humpolce na bruslích. Na Vysočině je o stezky pro bruslaře nouze a určitě by se našla řada zájemců o novou trasu.

Vložil: Eva Němečková (registrován/a Humpolec  ) 2011-08-24 10:38:44

In-line bruslaři

Vybudování stezky pro in-line bruslaře je výborný nápad. Osobně si i myslí, že je to velmi dobrý způsob jak vytvořit u rybníka Hadina i příjemné prostředí pro relaxaci a zároveň sportovní vyžití. Myslím, že kratší uvažovaná varianta by bohatě stačila a nepoštěl bych se do komplikovaných výkupů pozemku atd.. Zde bohužel vždy hrozí prodražování stavby. Tento sport je oblíbený a počet příznivců stále stoupá. Proč tedy nestavět? Přinejhorším bude u Hadiny pěkný chodník.

Vložil: Miroslav Samek (ověřován/a Humpolec  ) 2011-08-17 21:07:15

in-line stezka

Vybudování in-line stezky kolem rybníka Hadina je skvělý nápad - v blízkém okolí žádná stezka není a kolem Hadiny je ideální terén. Určitě by byla hojně využívaná a to nejen místními!

Vložil: Martina Rojková (registrován/a Kraj Vysočina  ) 2011-08-17 08:17:01

in-line stezka

Dobrý den, myslím, že vytvoření in-line stezky u rybníka Hadina je perfektní nápad. Možnost jezdit bezpečně na bruslích je v Humpolci nulová a tato lokalita je podle mého názoru ideální, i kdyby byla jen kratší varianta. Myslím, že i 2 kilometry budou stačit.

Vložil: Lucie Časarová (registrován/a Humpolec  ) 2011-08-17 07:58:24

in-line stezka

Dobrý den, ráda bych měla v Humpolci stezku pro in-line brusle, jelikož v blízkém okolí bohužel žádná stezka není a v Humpolci se nedá vůbec nikde jezdit, jezdím do Světlé nad Sázavou, kde je místo vhodné pro bruslení. Předem Vám velice děkuji za poskytnutí názoru lidí. S přáním hezkého dne Monika Čeplová

Vložil: Monika Čeplová (anonymní Humpolec  ) 2011-08-10 10:04:29