Chybí Vám novoroční nebo silvestrovský ohňostroj? Přivítali byste rádi Nový rok společně?

Příhlášení

Email: Heslo:

Jste zde poprvé? Zaregistrujte se ZDE. Zapomněli jste Vaše heslo?

 
Soubory závěrečné zprávy
Soubory se závěrečnou zprávou nebyly dosud do systému vloženy.

Komentáře
celkem
7

V Bystřici nad Pernštejnem město pořádá novoroční oslavy přímo o silvestrovské půlnoci. Ve Žďáře se zase celé město těší na ohňostroj, který se rozzáří na Nový rok pozdě odpoledne. Své oslavy pořádá i Velké Meziříčí, Třebíč a další města v našem kraji. V Novém Městě na Moravě radnice ani jiná instituce žádné oficiální oslavy příchodu Nového roku nepořádá. Chybí Vám novoroční nebo silvestrovský ohňostroj? Přivítali byste rádi Nový rok společně?

  1. Potěšil by mne silvestrovský kulturní program s ohňostrojem o půlnoci.
  2. Líbilo by se mi novoroční odpolední setkání s ohňostrojem.
  3. Oslavy ať se klidně konají, ale ohňostroje mi vadí.
  4. Akcí je v Novém Městě už tak dost, je to zbytečné.


 Otevřeno ke komentování od
 10.01.2013 - 30.06.2013
 
Přílohy

Žádné přílohy nebyly vloženy 
Komentáře
veřejné: 5 | neveřejné: 2

Cyklisté - chodník pro chodce

Nevím o čem anketa je - jedoucí cyklista na chodník nepatří a to bez ohledu na věk. Člověk vedoucí kolo na chodníku není cyklista je chodec. A já jako chodec se cítím na chodníku cyklisty ohrožována.

Vložil: Alena Janíčková (registrován/a Nové Město na Moravě  ) 2013-06-06 14:18:44

OHNOSTROJ

ANO,CHTĚL BYCH TADY NOVOROČNÍ OHNOSTROJ

Vložil: jaroslav kosar (registrován/a Nové Město na Moravě  ) 2013-02-14 17:58:25

PROČ ŠIKANA BIATLONEM ?

Ráb bych požádal všechny spoluobčany, aby se zde vyjádřili k tomu, ZDA SI SKUTEČNĚ PŘEJÍ BÝT ŠIKANOVÁNI BIATLONOVÝMI ZÁVODY. Celá ta nesmyslná kašparáda začala velmi rozsáhlou (a hlavně naprosto zbytečnou) devastací lesa na levé straně silnice směrem k hotelu Ski, který byl nejen vykácen (doslova stovky stromů, mnohdy i mladých!!!), ale i patřičně zhyzděn kovovými stožáry s umělým osvětlením, dřevěnými (!) hranoly zabetonovanými do země a mnoha dalšími nesmysly, přičemž byl celý terén ještě zplundrován buldozery, takže ve výsledku připomíná les pouze velmi vzdáleně. Navíc - byl vykácen další kus lesa pro parkoviště televizí, absurdně vyasfaltována louka a de facto zničeno požární jezírko, kde předtím žili zákonem chránění živočichové. Jakoby tyto škody nestačily samy o sobě, pak starosta a další jeho pohůnkové chystá na dobu závodů totální blokádu obyvatelstva, kterému je už nyní doporučováno po dobu závodů "raději nevycházet týden ven z domů a bytů" (citace žvástu jakési paní Svobodové, měl to být buď hodně trapný pokus o humor, anebo projev totální arogance), protože všude bude natolik plno cizích nájezdníků, že i denodenní běžné záležitosti jako nákup, návštěva úřadů, atp. se stane spíše bojem o vlastní život. Starosta se snaží naprosto trapnými hláškami "ostřelovači už tu jsou" mírnit spravedlivý hněv občanů N.Města, ale mne zajímá spíše něco jiného - SKUTEČNE JSOU OBČANÉ N.MĚSTA NAPROSTO LHOSTEJNÍ A TOHLE JIM NEVADÍ??? OPRAVDU JIM NEVADÍ SUMY PENĚZ VYHOZENÉ Z ROZPOČTU NM, KTERÉ BUDOU ZNEUŽITY NA TUTO ABSURDNÍ ŠAŠKÁRNU??? Občané NM, prosím, přesvědčete mne o tom, že se pletu, pokud se domnívám, že si necháte líbit úplně všechno a vyslovte zde svůj vlastní názor. Děkuji.

Vložil: Jarin Kořka (registrován/a Nové Město na Moravě  ) 2013-01-18 10:17:57

OPRAVDU MÁ MĚSTO NA BAZÉN ???

Rád bych se ještě vyslovil k nesmyslné, zavádějící, manipulativní a přísně účelové "anketě" ohledně stavby bazénu či sportovní haly. Otázka totiž správně nezněla TO NEBO TO?, ale OPRAVDU SI TO MĚSTO MŮŽE DOVOLIT? Na "výběr" byly dvě varianty, ale kdoví proč CHYBĚLA ta třetí, nejpodstatnější, a to ANI JEDNA Z VARIANT NENÍ SPRÁVNÁ a protože město nemá ani na stavbu, natož na provoz, bylo by nejhospodárnější zavrhnout obě varianty a raději šetřit do budoucna, kdy bude spolehlivě díky rozvinutému kapitalistickému blahobytu ještě hůř. Doufám, že si naivní městští ovčané užili i láhve alkoholu, které jako farizejské držhubné použili pořadatelé "ankety" k zaslepení jejich rozumu, protože až nebude díky onomu bazénu v budoucnosti například na úklid a posyp chodníků v zimě, pak ať si jdou stěžovat na svou krátkozrakou hloupost přímo na lampárnu. Moc by mne zajímalo, kdo a proč tuto stavbu přímo procpal vzdor legitimnímu odporu všech moudrých lidí k realizaci a kolik komu uvízlo peněz za nehty, je to skandál!

Vložil: Jarin Kořka (registrován/a Nové Město na Moravě  ) 2013-01-15 17:57:48

bez pyrotechniky

Nějaký ten koncert, zábava pro mladé ať se můžou vyřádit tak trochu "pod dohledem" může být, ale ohňostroj určitě nepodporuji. Už tak je soukromých ohňostrojů dost a ovzduší je znečištěné ,že se nedá dýchat.

Vložil: Jana (registrován/a Nové Město na Moravě  ) 2013-01-15 16:08:14