Kdy chcete slyšet hlášení městského rozhlasu?

Příhlášení

Email: Heslo:

Jste zde poprvé? Zaregistrujte se ZDE. Zapomněli jste Vaše heslo?

 
Soubory závěrečné zprávy
Soubory se závěrečnou zprávou nebyly dosud do systému vloženy.

Komentáře
celkem
4

Pravidelné hlášení městského rozhlasu můžete slyšet v pondělí, ve středu a v pátek vždy mezi 16 a 16.30 hod. Informační centrum, které hlášení zajišťuje, dostává řadu připomínek od občanů, kterým tento čas nevyhovuje. Hlavním argumentem je skutečnost, že velké firmy jako Sporten či Medin končí po 14 hodině a nejvíce posluchačů by tedy relace měla právě mezi 14 a 15 hodinou, kdy jdou lidé domů nebo na autobus. Napište nám svůj názor – kdy chcete slyšet hlášení městského rozhlasu?

 

1. V dopoledních hodinách

2. Mezi 14 a 15 hodinou

3. Mezi 15 a 16 hodinou

4. Dobu hlášení bych neměnil/a


 Otevřeno ke komentování od
 12.07.2013 - 31.08.2013
 
Přílohy

Žádné přílohy nebyly vloženy 
Komentáře
veřejné: 4 | neveřejné: 0

rozhlas

Dobrý den, můžete pokud vám to bude vyhovovat realizovat hlášení rozhlasu třeba o půlnoci, jelikož rozhlas který je umístěn na křižovatce Hornická-Budovatelů u Hyundaie je nefunkční již asi rok.Letos jsem TS požádal přes jejich e-mail o zprovoznění rozhlasu, ale zřejmě se zabývají jinými prioritami.

Vložil: Jan Ingerle (registrován/a Nové Město na Moravě  ) 2013-08-10 17:28:10

Akutní potřeba odhlučnění katolické sekty

Pominu-li často poměrně značně otrávený tón hlasatelky rozhlasu, tak bych spíše než městský rozhlas vřele uvítal OKAMŽITÉ ODHLUČNĚNÍ KATOLICKÉ SEKTY - mám na mysli její zatvrzelé a arogantní mlácení do kovových nočníků na věži kostela, a to ZEJMÉNA O VÍKENDU, kdy o to nikdo z myslících lidí po pracovním týdnu samozřejmě vůbec nestojí. Samotné sdružení katolických homosexuálů ať si klidně funguje dál, pokud ovšem přestane páchat takový kravál jako nyní - její chování je velmi sobecké, bezohledné a arogantní opovrhování právem skutečně pracujících na klidné životní prostředí, nerušené žádnými náboženskými fanatiky, kteří odmítají brát v potaz, že zde nebydlí sami a že jejich falešné a prázdné manipulující rituály kromě stáda nemyslících ovcí nikoho jiného NEZAJÍMAJÍ.

Vložil: Jarin Kořka (registrován/a Nové Město na Moravě  ) 2013-08-02 12:22:31

Než kdy tak jak !!

Čas hlášení mi je osobně fuk, spíše bych ocenil, kdybych nějaké hlášení vubec slyšel. Na náměstí je tlampač (bo jak se tomu říká) na každém druhém sloupu, ale. Bydlím na konci budovatelů, vedle OKčka a jedinej tlampač je na začatku ulice spíše otočenej na hornickou, takže slyším max znělku.

Vložil: Pavel Radimský (registrován/a Nové Město na Moravě  ) 2013-08-01 18:03:09

Špatná otázka. Není slyšet vůbec

Při prvním čtení otázky, jsem se domnívala, že jde o výsměch těm, co neslyší rozhlas vůbec. Až při druhém čtení jsem pochopila, že místo hledání vhodného a moderního způsobu předávání aktuálních informací jsou občané zváni v určitý čas do centra města. Tak tedy za sebe navrhuji dobu kolem osmé hodiny ráno. Možná než zastaralý rozhlas by byl lepší i bubeník.

Vložil: Eva Jašková (registrován/a Nové Město na Moravě  ) 2013-07-24 14:28:31