Rozložení nádob na sběr separovaného odpadu v Telči

Příhlášení

Email: Heslo:

Jste zde poprvé? Zaregistrujte se ZDE. Zapomněli jste Vaše heslo?

 
Soubory závěrečné zprávy
Soubory se závěrečnou zprávou nebyly dosud do systému vloženy.

Komentáře
celkem
1
Město Telč připravuje do evropských fondů projekt řešící zkvalitnění podmínek pro separaci odpadů v Telči. Smyslem projektu je jak zkvalitnění a rozšíření (doplnění sběrných nádob) stávajících míst, tak i vybudování nových sběrných míst ve vhodných lokalitách. Váš názor nám pomůže v přípravě a realizaci tohoto záměru. Děkujeme. Otázka: Myslíte si, že v Telči je rozmístění nádob pro sběr separovaného odpadu dostatečné a vyhovující? Pokud ne, uveďte, jaké nedostatky v tomto směru shledáváte.


 Otevřeno ke komentování od
 15.08.2011 - 30.09.2011
 
Přílohy

Přehled stávajících sběrných míst v TelčiPřehled stávajících sběrných míst v Telči pro tříděný odpad - papír, sklo, směsný plast 
Komentáře
veřejné: 1 | neveřejné: 0

.

Bydlím v Hradecké ulici a dostupnost kontejnerů na tříděný odpad je zde velmi dobrá. Nevím, jak je to jinde v Telči, ale vzhledem k počtu stanovišť umístění kontejnerů soudím, že jejich počet je dostačující. Z osobní zkušenosti jsem měl akorát problém se stavem informačních etiket, kdy kvůli částečnému odtržení či jinému poškození nešlo dobře přečíst, na co všechno daný kontejner je či není.

Vložil: Martin Štancl (registrován/a Telč  ) 2011-09-02 17:38:04