Taxíky v Třebíči

Příhlášení

Email: Heslo:

Jste zde poprvé? Zaregistrujte se ZDE. Zapomněli jste Vaše heslo?

 
Soubory závěrečné zprávy
Soubory se závěrečnou zprávou nebyly dosud do systému vloženy.

Komentáře
celkem
4
Jak vidíte problematiku provozu taxíků v Třebíči? Napište nám svůj názor. Vedení radnice zajímají vaše kladné i záporné zkušenosti, připomínky a doporučení.


 Otevřeno ke komentování od
 30.01.2012 - 19.02.2012
 
Přílohy

Žádné přílohy nebyly vloženy 
Komentáře
veřejné: 3 | neveřejné: 1

Naprostá spokojenost

Před rokem jsem potřebovala taxi z vlakového nádraží na Nové Dvory,stál tam takový zcela nenápadný červený taxík W Passat,v něm seděl takový veliký kudrnatý Pán,cesta s ním tak utekla,byl takový velice příjemný upovídaný,že jsem v ten okamžik zapoměla na své momentální starosti.Vzala jsem si od něj vizitku,a od té doby jezdím pouze s tímto taxi,kde spolehlivost je na prvním místě.

Vložil: Renata Suchánková (registrován/a Třebíč  ) 2012-02-04 11:00:14

Vždy v pořádku

Taxiky jsou v Třebíči na dobré úrovni cena sice není až zase tak příznívá ale čemu se divit při dnešní ceně benzínu. Myslím, že je jich tu celkem dost a funguje tu zdravá konkurence.

Vložil: Jaroslav Pivoňka (registrován/a Třebíč  ) 2012-02-03 13:56:49

Nezná mapu?

V prosinci jsme si najali taxi ze Stařečky. To že zvuky auta za jízdy dávaly info o stavu vozidla nebylo tak strašné - dojeli jsme. Ale abych řidičce radil kudy jet(kde je cílové místo ani netušila) a varoval ji před odbočením na neexistující odbočce (klidně by to střihla přes obrubník a chodník) nás velmi překvapilo!

Vložil: Miloslav Dočkal (anonymní Třebíč  ) 2012-02-01 19:46:37